Sport Orlice

Různé

Dnes je středa 22.11.2017
Svátek: Cecílie
Aktualizace stránky 26.9.2017

Partneři a reklamy


Město Žamberk

Pardubický kraj
5.6.23

Kanoistický oddíl SK Žamberk, z.s.

22.5.2016 - Labsko-orlický pohár v rychlostní kanoistice - Pastviny

Na Pastvinské přehradě jsme pořádali již 11. ročník závodů v rychlostní kanoistice, které byly pohárovým závodem Labsko-Orlického poháru a Českým pohárem veteránů. Na závodech byla nově instalována vybójkovaná závodní dráha na 200 m, což výrazně zvýšilo sportovní hodnotu závodů. Závodilo se na tratích 200 m, 2 a 4 km v prostoru pod panelovou restaurací mezi mostem a loděnicí kanoistického oddílu.

Výsledky:
Zucha Aron Nikolai bci C1 200 m 4. místo C2 200 m 2. místo
Exler Štěpán bci K1 200 m 1. místo, K1 2 km 2. místo
Faltus Tomáš bci K1 200 m 2. místo, K1 2 km 4. místo
Kraus Jan bci K1 200 m 4. místo
Jedličková Tereza bky K1 200 m 4. místo, K1 2 km 4. místo
Krausová Karolína bky K1 200 m 2. místo, K2 200 m 2. místo, K1 2 km 1. místo
Málková Karolína bky K1 200 m 2. místo, K2 200 m 1. místo, K1 2 km 2. místo
Málková Nikola bky K1 200 m 4. místo K2 200 m 1. místo, K1 2 km 3. místo
Křikavová Michaela bky K1 200 m 3. místo, K2 200 m 2. místo, K1 2 km 4. místo
Černohousová Monika dky K1 200 m 1. místo, K2 200 m 2. místo
Stejskal Jakub jun K1 200 m 1. místo, K1 4 km 1. místo
Kalous Petr vet K1 200 m 1. místo, K1 4 km 1. místo
Černohous Zdeněk vet K1 200 m 2. místo
Tomeš Jaroslav vet K1 200 m 4. místo
Stejskal Petr vet C1 200 m 1. místo
Kraus Jan vet C1 200 m 3. místo
Stejskal Václav vet C1 200 m 4. místo
Strnad Jiří vet C1 200 m 2. místo, C2 200 m 1. místo, C1 4 km 1. místo
Koblížek Jindřich vet C1 200 m 3. místo, C2 200 m 2. místo, C1 4 km 3. místo
Šroler Karel vet C2 200 m 2. místo

Pro velké množství výsledků uvádím pouze umístění do 4. místa.

Ostatní výsledky najdete na webové stránce: Další informace

Fotogalerie
Sportorlice.rajce.idnes.cz

vkal | 20.6.2016
Sport Orlice 2008 - 2017 | Prohlášení o přístupnosti stránek |