4-6.1. | p-n | LYŽ | ČP - DOS 2.část - Harrachov | x | x | informace |
6.1. | ne | LYŽ | ČMP - Hlinsko | x | zrušen | . |
11-13.1. | p-n | LYŽ | SkiTour - Jizerská 50 - Bedřichov - vol., kas. | x | x | informace |
12.1. | so | LYŽ | ČMP - Letohrad | x | výsledky | . |
19.1. | so | LYŽ | ČMP - Česká Třebová | x | zrušen | . |
19.1. | so | LYŽ | PKHK - Špindlerův Mlýn - vše - klasicky | x | výsledky | . |
19-20.1. | s,n | LYŽ | SkiTour - Jilemnická 50 - Jilemnice - volně, klasicky | x | x | informace |
20.1. | ne | LYŽ | ČMP - Pohledec | x | výsledky | . |
20.1. | ne | LYŽ | PKHK - Police nad Metují - vše - klasicky | x | zrušen | . |
26.1. | so | LYŽ | SkiTour - Karlovská 50 - Velké Karlovice - klasicky | x | x | informace |
2-3.2. | s,n | LYŽ | SkiTour - Orlický maratón - Deštné Deštné v O. h. - vol., klas. | x | x | informace informace |
2-3.2. | s,n | LYŽ | ČP - DOS 3.část - Jablonec n.N. | x | x | informace |
3.2. | ne | LYŽ | ČMP - Svratka | x | zrušen | . |
9.2. | so | LYŽ | ČMP - Žďár nad Sázavou | x | zrušen | . |
9.2. | ne | LYŽ | PKHK - Police nad Metují - vše - klasicky | x | zrušen | . |
10.2. | ne | LYŽ | ČMP - Hlinsko | x | zrušen | . |
10.2. | ne | LYŽ | PKHK - Vrchlabí - vše - volně | x | výsledky | . |
16-17.2. | s,n | LYŽ | SkiTour - Kašperská 30 - klasicky, volně | x | x | informace |
17.2. | ne | LYŽ | Veřejný závod v běhu na lyžích a 38. ročník memoriálu S. Hernycha - Králíky - dospělí - klasicky | x | výsledky | . |
23.2. | so | LYŽ | ČMP - Králíky | x | výsledky | . |
23.2. | so | LYŽ | PKHK - Machov - vše - klasicky | x | zrušen | . |
23.2. | so | LYŽ | VZ - Heřmanický KOBEREC 2013 - Horní Heřmanice - vše - klasicky | x | x | informace |
24.2. | ne | LYŽ | ČMP - Nové Město na Moravě | x | výsledky | . |
24.2. | ne | LYŽ | PKHK - Trutnov - vše - volně | x | výsledky | . |
24.2. | ne | LYŽ | 22. ročník - JeLyMan 2013 (Jesenický lyžařský maratón) - klasicky | x | x | informace |
2.3. | so | LYŽ | 58. ročník Krkonošská 70 | x | x | informace |
2-3.3. | s,n | LYŽ | ČP - DOS 4.část - Nové Město n.Mor. | x | x | informace |
10.3. | ne | LYŽ | Jesenická 70 - klasicky | x | x | informace |
16-17.3. | s,n | LYŽ | Karlův běh České spořitelny | x | x | informace |
22-23.3. | p,s | LYŽ | MČR - DOS 1.část - Horní Mísečky | x | x | informace |
24.3. | ne | LYŽ | PKHK - Kritérium posl. sněhu - Deštné v O. h. - vše - volně | x | výsledky | . |
29.3. | pá | BĚH | ISC - 1. Zemská míle - Lanškroun | x | x | informace |
3.4. | st | BĚH | ISC - 1. Pekelný kilometr - Česká Třebová | x | x | informace |
5-7.4. | p-n | LYŽ | MČR - DOS 2.část - Harrachov | x | x | informace |
6.4. | so | BĚH | ISC - Svitavská 10 - Svitavy | x | x | informace |
10.4. | st | BĚH | ISC - Jarní hodinovka na dráze - Pardubice | x | x | informace |
13.4. | so | BĚH | ISC - Jaroměřský kros - Jaroměř | x | x | informace |
24.4. | st | BĚH | ISC - Pardubická devítka - Pardubice | x | x | informace |
26.4. | pá | BĚH | ISC - Běh na Rozálku - Žamberk (15. ročník) | x | x | informace |
27.4. | so | BĚH | ISC - Běh Javorkou - Česká Třebová | x | x | informace |
28.4. | ne | BĚH | ISC - Memoriál Q. Štěpánka - Jablonné n. O. | x | x | informace |
1.5. | st | BĚH | ISC - Běh kolem poličských hradeb - Polička | x | x | informace |
4.5. | so | PRA | 15 km po Divoké Orlici | x | x | informace |
4.5. | so | BĚH | ISC - Letohradská pětka - Letohrad | x | x | informace |
4.5. | so | KAN | Orlický maratón - Hradec Králové | x | x | informace |
4-5.5. | s,n | KAN | Hradecký kilometr - Hradec Králové | x | x | informace |
8.5. | st | BĚH | ISC - Svitavský stýpl - Svitavy | x | x | informace |
8.5. | st | CYK | Cyklistická časovka - Ustí n. Orlicí - Andrlův chlum (24.ročník) | x | x | informace |
11-12.5. | s,n | KAN | ČP mládeže - Chomutov | x | x | informace |
12.5. | ne | BĚH | ISC - Běh Choceňskými sady - Choceň | x | x | informace |
12.5. | ne | BĚH | PIM - Volkswagen Maraton Praha | x | x | informace |
15.5. | st | BĚH | ISC - 2. Pekelný kilometr - Česká Třebová | x | x | informace |
18.5. | so | BĚH | ISC - Běh do Zámeckého vrchu - Zámeček u Lanškrouna | x | x | informace |
22.5. | st | BĚH | ISC - Malá cena Monaka - Slatiňany | x | x | informace |
25.5. | so | KAN | Nymburská pětistovka - Nymburk | x | x | informace |
26.5. | ne | KAN | Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě - Pastviny | x | x | informace |
26.5. | ne | BĚH | ISC - Nekořský kros - Nekoř | x | x | informace |
31.5-2.6. | p-n | KAN | ČP + Nominační závod - Račice | x | x | informace |
31.5-2.6. | p-n | KAN | ČP + Nominační závod - Račice | x | x | informace |
5.6. | st | BĚH | ISC - 3. Pekelný kilometr - Česká Třebová | x | x | informace |
7.6. | pa | BĚH | ISC - 2. Zemská míle (noční závod) - Lanškroun | x | x | informace |
8-9.6. | s,n | KAN | Havel Cup - Olomouc | x | x | informace |
15.6. | so | BĚH | ISC - Knířovský běh - Knířov u Vysokého Mýta | x | x | informace |
15.6. | so | KAN | Krajem Pernštýnů - Pardubice | x | x | informace |
22.6. | so | BĚH | ISC - Běh dobroučským krajem - Dolní Dobrouč | x | x | informace |
23-28.6. | n-p | KAN | Olympiáda mládeže UH - ONV | x | x | informace |
3.7. | st | BĚH | ISC - 4. Pekelný kilometr - Česká Třebová | x | x | informace |
5.7. | pá | TRI | Pastvinský triatlon | x | M 40 M 40 M nad 40 M nad 40 Ž 30 Ž nad 30 | foto1 foto2 |
5-6.7. | p-s | CYK | MP - VC Žamberka | x | výsledky | . |
6.7. | so | BĚH | ISC - Mladkov - Suchý vrch | x | x | informace |
7.7. | ne | BĚH | ISC - Běh na Kozlovský kopec - Česká Třebová | x | x | informace |
12.7. | pá | CYK | Časovka horských kol - O pouťový koláč - Těchonín | x | x | informace |
17.7. | st | BĚH | ISC - Pardubická pětka na dráze - Pardubice | x | x | informace |
18-21.7. | č-n | KAN | MČR - Mistrovství České republiky - krátké tratě - Račice | x | x | informace |
27.7. | so | TRI | 12. ročník Kunvaldský železný muž - Kunvald | x | výsledky | foto1 foto2 |
3.8. | so | BĚH | ISC - Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - Skuhrov nad Bělou | x | x | informace |
4.8. | ne | BĚH | ISC - Běh údolím řeky Bělé - Skuhrov nad Bělou | x | x | informace |
10.8. | so | BĚH | ISC - CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník - Dolní Morava | x | x | informace |
10.8. | so | BĚH | 2.ročník Hostýnské osmy - Rajnochovice, okr.Kroměříž | x | x | informace |
17.8. | so | DRL | Závod dračích lodí na Pastvinské přehradě | x | x | informace |
18.8. | ne | BĚH | ISC - Černovírský kros - Černovír | x | x | informace |
24.8. | so | BĚH | ISC - 5. Pekelný kilometr - Česká Třebová | x | x | informace |
24-25.8. | s,n | KAN | M. Moravy - Ostrožská Nová Ves | x | x | informace |
25.8. | ne | CYK | Závod horských kol - Studené | x | x | . |
30.8. | pá | BĚH | ISC - Svinnský kros - Svinná | x | x | informace |
31.8.-1.9. | s,n | KAN | MČR v maratónu - Týn nad Vltavou | x | x | informace |
31.8.-1.9. | s,n | KAN | MČR v maratónu - Týn nad Vltavou | x | x | informace |
1.9. | ne | BĚH | ISC - Sázava - Lázek - Sázava u Lanškrouna | x | x | informace |
7.9. | so | BĚH | ISC - Strážný - nahoru a dolů - Dolní Dobrouč | x | x | informace |
7.9. | so | KAN | Černožický kilometr - Černožice | x | x | informace |
8.9. | ne | BĚH | ISC - Jablonné - Suchý vrch - Jablonné nad Orlicí | x | x | informace |
8.9. | ne | KAN | Pohár Sezemic - Sezemice | x | x | informace |
13-15.9. | p-n | KAN | Závody Olympijských nadějí | x | x | informace |
14.9. | so | KOL | ORLICKY ROLLERSKI CUP | x | x | informace |
14.9. | so | BĚH | ISC - Králický Lískovec - Králíky | x | x | informace |
15.9. | ne | BĚH | ISC - Královský běh Kujebinou - Vysoké Mýto | x | x | informace |
20.9. | pá | BĚH | ISC - 3. Zemská míle - Lanškroun | x | x | informace |
21.9. | so | DUA | MČR - 23.ročník NO+BL duatlon Žamberk | x | x | informace |
21.9. | so | KAN | Jablonecký trojúhelník - Jablonec | x | x | informace |
22.9. | ne | BĚH | ISC - Heřmanická osmička - Horní Heřmanice | x | x | informace |
22.9. | ne | KAN | Liberecká 500 - Liberec | x | x | informace |
28.9. | so | BĚH | ISC - Cross po lyžařských tratích - Česká Třebová | x | x | informace |
28-29.9. | s,n | KAN | Velká cena Sparty - Praha | x | x | informace |
29.9. | ne | CYK KOL | Horská časovka - Klášterec n. O. - Č. Petrovice | x | výsledky | . |
4.10. | pá | BĚH | ISC - 4. Zemská míle - Lanškroun | x | x | informace |
5.10. | so | KAN | Master maraton - Zvíkov | x | x | informace |
6.10. | ne | BĚH | ISC - Běh údolím Orlice - Klášterec nad Orlicí | x | x | informace |
9.10. | st | BĚH | ISC - Pardubická desítka na dráze - Pardubice | x | x | informace |
12.10. | so | BĚH | ISC - Ve stopě Líšnické patnáctky - Líšnice | x | x | informace |
12.10. | so | KAN | Hranický maraton | x | x | informace |
12.10. | so | KAN | Krumlovský maratón - Český Krumlov | x | x | informace |
13.10. | ne | BĚH | ISC - Velká Pardubická Cross-Country - Pardubice | x | x | informace |
19.10. | so | BĚH | ISC - Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Letohrad | x | x | informace |
2.11. | so | BĚH | 1. ročník Kunvaldského půlmaratonu - Kunvald | x | výsledky | foto1 foto2 foto3 |
2.11. | so | BĚH | ISC - Malá Pardubická Cross-Country - Pardubice | x | x | informace |
9.11. | so | BĚH | ISC - Perníková 9 - Ráby pod Kunětickou horou u Pardubic | x | x | informace |
10.11. | ne | BĚH | Velká kunratická - Praha (80. ročník) | x | x | informace |
7.12. | so | BĚH | ISC - Čertovský běh Damníkov | x | x | informace |
7.12. | so | BĚH | Vodácký mikulášský běh | x | x | informace |
14.12. | so | BĚH | ISC - Vánoční běh okolo Zlatého pásku - Němčice | x | x | informace |
21.12. | so | LYŽ | ČMP - Letohrad (Suchý vrch) | x | výsledky | . |
26.12. | čt | LYŽ | ČMP - Štěpánské závody - Nové Město na Moravě | x | výsledky | . |
29.12. | ne | LYŽ | PKHK - Orlický pohár - Areál SKI Skuhrov - Deštné v O. h. | x | zrušen | . |
Propozice, výsledky a další dokumenty sportovních akcí jsou převzaté od pořadatelů, nebo z jiných webových stránek. Provozovatel webových stránek nezodpovídá za uvedené informace.